MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 7278763
nr 727 8763
Matsalsgrupp
5 delar, Matsalsbord + 4 st stolar, Ek, Jugend
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 november 2011
kl 18:01:08
28/11 17:32:19
Jugend
Från tyskans ungdom; I Frankrike blir namnet Art Nouveau; Den nya stilen.